Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » Zakończone » Program specjalny skierowany do osób bezrobotnych do 30 roku życia „30 LAT A NAWET MNIEJ”
Strona internetowa

Program specjalny skierowany do osób bezrobotnych do 30 roku życia „30 LAT A NAWET MNIEJ”

 

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza osoby bezrobotne oraz pracodawców z terenu powiatu dąbrowskiego do udziału w programie pn. 

 

„30 LAT A NAWET MNIEJ” 

 

Program realizowany dzięki środkom finansowym pozyskanym z rezerwy będącej w dyspozycji Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

 

 


 

 

Zaproszenie do udziału w programie „ 30 lat a nawet mniej” 

 

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że dysponuje wolnymi środkami finansowymi, na realizację prac interwencyjnych, w ramach  projektu  „ 30  lat a nawet mniej” finansowanego z Funduszu Pracy  (rezerwa Ministra Pracy i Polityki Społecznej).

Wnioski należy składać wyłącznie w formie pisemnej w sekretariacie urzedu, pok. Nr 17 na I piętrze w godzniach pracy urzędu tj. 7.30 – 15.30, na drukach obowiązujących w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dabrowie Tarnowskiej.

Wnioski będą przyjmowane do wyczerpania przyznanego limitu środków finansowych.

Druki wniosków dostępne są w siedzibie urzędu pok. Nr 14 oraz na stronie internetowej www.pupdt.pl.

O sposobie rozpatrzenie wniosku organizatorzy będą informowani do 30 dnia od złożenia wniosku.

Przy rozpatrywaniu wniosków pod uwagę brane będą poniższe kryteria:

1. Zobowiązanie do zatrudnienia po zakończonym udziale w projekcie na okres  min. 3 miesięcy (umowa o pracę, umowa cywilno-prawna)

2. Dotychczasowe wypełnienie zobowiązań wynikających z zawartych wcześniej umów

3. Uczestnikiem programu musi być osoba do 30 roku życia zarejestrowana w PUP Dąbrowa Tarnowska, spełniająca  co najmniej jedno z poniższych kryteriów:

  • Do 25 roku życia
  • Długotrwale bezrobotne
  • Bez doświadczenia zawodowego
  • Bez stażu pracy 

Efektywność zatrudnieniowa programu wynosi 76%
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 14 642 24 78 wew. 114

Strona dodana przez: Barbara Wszół (2014-08-14 07:49:22)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://dabrowatarnowska.praca.gov.pl/strona/program-specjalny-skierowany-do-osob-bezrobotnych-do-30-roku-%C5%BCycia-%E2%80%9E30-lat-a-nawet-mniej%E2%80%9D/408