Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Strona internetowa

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Kolejny nabór wniosków o przyznanie środków z KFS

Nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie lub współfinansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy 

VI nabór do Projektu Dobry Czas na Biznes -Subregion Tarnowski

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jako realizator projektu „Dobry Czas na Biznes – Subregion tarnowski” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 8.3.1. Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 - 2020 zaprasza do wzięcia udziału w ww. projekcie osoby zamieszkujące powiat dąbrowski chcące założyć własną działalność gospodarczą. 

 

Zgłoszenia do VI naboru przyjmowane będą do 31.08.2017 r.

 

Zostań Małopolskim Liderem Przedsiębiorczości Społecznej 2017

Marszałek Województwa Małopolskiego zaprasza do udziału w Konkursie!!

 

Już po raz siódmy wybierany będzie Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej. W tym roku do Konkursu przyjmowane będą również zgłoszenia od osób fizycznych i prawnych, które postanowią zarekomendować kandydata na Małopolskiego Lidera Przedsiębiorczości Społecznej!

 

Celem konkursu jest nagrodzenie tych podmiotów, które dbają o wysoką jakość produktów i usług, a przy tym z sukcesem łączą działalność ekonomiczną z realizacją ważnych celów społecznych. Do wygrania nagrody finansowe.

Informacja dotycząca Programu "Rodzina 500+"

   Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej informuje, że od 1 sierpnia rozpoczyna się nowy okres w składaniu wniosków o świadczenia w Programie "Rodzina 500+", które będą wypłacane od 1 października, podobnie jak ma to miejsce w przypadku świadczeń z funduszu alimentacyjnego.

 

Warunkiem otrzymania świadczenia wychowawczego na kolejny okres jest za każdym razem ponowne złożenie wniosku. Ponadto od 1 sierpnia br., osoby zainteresowane będą mogły również składać wnioski o zasiłki rodzinne i specjalne zasiłki opiekuńcze na kolejny, rozpoczynający się 1 listopada 2017 r., okres zasiłkowy.